Hakkımda

Merhabalar, ben Zerrin. Elektrik & Elektronik Mühendisliği ve Sosyoloji okuyorum.

Poc adında kendini insan sanan minik (artık kocaman) bir dişi kedim var. Yolda peşime takılmasaydı asla tanışıp aile olamayacaktık. 2017’nin bana en güzel hediyesi sensin Poççik Hanım!

Kitap, manga, çizgi roman okumaya bayılıyorum. Distopya, bilim-kurgu, fantastik ögeler beni kendine çekiyor. Farklı dünyalarda hayat bulmuşum gibi hissediyorum.

Karakalem ve suluboya çalışmaları yapmak önünü alamadığım bir tutkum.

Hikaye tabanlı oyunlara kendimi bildim bileli bayılıyorum. Yeni çıkan oyunları takip ediyorum. Silent Hill (seri), God of War (seri) ve Detroit Being Human hayranıyım. Gelmiş geçmiş en efsane oyunlar olduklarını düşünüyorum.

Bir süredir Flüt üflüyorum. (Kesinlikle yan flüt denilmiyormuş ve flüt çalınmaz üflenirmiş.)

Kamp yapmayı, doğayla iç içe olmayı inanılmaz çok seviyorum.

Uzay’ın derin gizemi beni her zaman meraklandırıyor. Sürekli uzayla ilgili belgeseller izliyorum. Büyük Patlama, Galaksiler, Yıldızlar, Güneş Sistemi, Gezegenler, Supernovalar hatta Kara Delikler… En çok da Paralel Evren Teorisi ilgimi çekiyor.

Örgü örmeye bayılıyorum. Atkılarımın, büstiyerlerimin ve bikinilerimin çoğunu ben yaptım.

En büyük özelliğim rüyalarıma hakim olmak olabilir. Uyku halindeyken rüyadaki senaryoya müdahale edebiliyorum. Aa, bir de uyurken yemek yiyip, mesajlaşabiliyorum. Videom bile var.

Hayatımın dönüm noktası, kafamdan aşağı bir şişe oda parfümünün döküldüğü zamandı. Kokudan öleceğimi düşünürken hayatı sorgulama fırsatı bulmuştum.

Artık hakkımda az çok bilgi sahibi oldunuz. Hadi zihin açalım! ❤

E-mail: zerunalan@gmail.com

Pinterest

Reklamlar