Hakkımda

Processed with VSCO with f2 preset

Merhabalar, ben Zerrin.  24 yaşındayım. Elektrik & Elektronik Mühendisliği ve Sosyoloji okuyorum. Gördüğünüz gibi okuduğum bölümler edebiyatla pek alakalı değil.

Poc adında kendini insan sanan minik bir dişi kedim var. Yolda peşime takılmasaydı asla tanışıp aile olamayacaktık. 2017’nin bana en güzel hediyesi sensin Poççik Hanım!

Kitap, manga, çizgiroman okumaya bayılıyorum. Distopya, bilim-kurgu, fantastik ögeler beni kendine çekiyor. Farklı dünyalarda hayat bulmuşum gibi hissediyorum.

Karakalem ve suluboya çalışmaları yapmak önünü alamadığım bir tutkum.

Uzun bir ‘gamer‘lık geçmişim var. Hatta hatırlıyorum da ortaokulda aldığım ilk bursuma PSP almıştım. Ama şu an oyuna hiç vakit ayıramıyorum. Bu arada büyük bir Silent Hill hayranıyım. Gelmiş geçmiş en efsane oyun serisi olduğunu düşünüyorum.

Bir süredir Flüt üflüyorum. (Kesinlikle yan flüt denilmiyormuş ve flüt çalınmaz üflenirmiş.)

Kamp yapmayı, doğayla iç içe olmayı inanılmaz çok seviyorum.

Uzay’ın derin gizemi beni her zaman meraklandırıyor. Sürekli uzayla ilgili belgeseller izliyorum. Büyük Patlama, Galaksiler, Yıldızlar, Güneş Sistemi, Gezegenler, Supernovalar hatta Kara Delikler… En çok da Paralel Evren Teorisi ilgimi çekiyor. Mmmm… Enfes.

Şimdi size bir sırrımı açıklayacağım: Babaanne gibi örgü örmeye bayılıyorum. Atkılarımın çoğunu ben yaptım.

En büyük özelliğim rüyalarıma hakim olmak olabilir. Uyku halindeyken rüyadaki senaryoya müdahale edebiliyorum. Aa, bir de uyurken yemek yiyip, mesajlaşabiliyorum. Videom bile var. 😀

Hayatımın dönüm noktası, kafamdan aşağı bir şişe oda parfümünün döküldüğü zamandı. Kokudan öleceğimi düşünürken hayatı sorgulama fırsatı bulmuştum.

Artık hakkımda az çok bilgi sahibi oldunuz. Hadi kitap okuyalım! ❤