Kitap Alışverişim: Ocak 2018

5a5706e6-0717-418d-a936-e454d2a0113dMerhabalar. Bu sene, yaptığım tüm kitap alışverişlerini sizinle paylaşmaya karar verdim. Bunu ay ay yapacağım ve aldığım tüm kitapları bu sene içerisinde okumaya çalışacağım.

Beni tanıyanlar bilir, kitap alışverişlerimi genelde internet üzerinden yaparım. Aklıma gelen kitapları sepetimde biriktirip toplu bir şekilde almayı daha çok tercih ederim. Bu sayede kargo ücreti ödemem. Yine o tarz bir alışverişi gayet uygun bir fiyata yaptığımı düşünüyorum. Hem de gelecek alışverişim için 20 tl indirim kodu kazandım. Nereden baksanız bir tane orta kalınlıkta kitap parası!

Benim kitapları satın aldığım platform Idefix. En güvenilir ve kampanyalarını oldukça işe yarar bulduğum bir oluşum. 3 yıldır herhangi bir sorun yaşamadığımı da belirtmek istiyorum.

8664bc4d-1ea5-40e8-92d3-77f76cd865c2

Kitaplarım gayet sorunsuz bir şekilde, bana söylenen zamanda geldi. Her kitabın arasından ayraç çıktı. Benim için pek önemli değil ama biriktirenler için söyleyeyim dedim. Aşağıya kitapları ve fiyat listesini ekledim.

img_6228

İş Bankası Kültür Yayınları’nın çıkardığı özel kapaklı seriyi neredeyse bir yıldır biriktiriyorum. Yine o seriye yönelik bir alışveriş yapmış olsam da merak ettiğim birkaç romanı da satın aldım. Josh Malerman’nın iki kitabı da bu listeye dahil. Daha önceden Kafes’i senaryo bakımında idare eder bulduğumu, edebi yönden ise pek iyi olmadığını düşündüğümü söylemiştim. Yine de bu diğer kitaplarını merak etmeme engel olamadı ne yazık ki! Gözü dönmüş bir şekilde elimdeki kitapların bitmesini bekledim! Biter bitmez de Gölün Dibindeki Ev’i okudum. (Okuduğum zamanıma acıyorum. :D) Üzerine 4 tane kitap daha bitirdim.

Benim alışverişim bu kadardı, gelecek ay da önerdiğiniz kitapları almayı planlıyorum. Evimde güzel bir kitaplık kurmaya başladım. İleride hobi odamın tüm duvarlarının dörtte üçünün kitaplık olmasını istiyorum. ☺️

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Görüşmek üzere.