Bende İz Bırakan 15 Kitap – 2017

Processed with VSCO with a5 preset

2018 yeni başlangıçlar için harika bir yıl gibi görünmüyor mu sizce de? Hepimiz kafamızda yeni yıl planlarımızı ve hayallerimizi oluşturduk, bunların gerçekleşmesini büyük bir heyecanla bekliyoruz. Ufkumuzu genişletebileceğimiz kitapların listesini de yavaş yavaş oturttuk kafamızda. Sıcacık bir kahve eşliğinde, bu listeyi kağıda dökmenin zamanı geldi de geçiyor. Ben de kendi listemi hazırlarken, bu yıl okurken oldukça keyif aldığım kitapları sizinle paylaşmanın en doğru karar olacağını düşündüm.

2017 yılında okuduğum en iyi kitapların görsellerini aşağıya ekledim. Herhangi bir sıra yok içinde. Zaten 80 kitap arasından oldukça zor seçtim. Her kitapla aramda eşsiz bir bağ kurduğumu fark ettim, bu listeyi hazırlarken. Umarım kitap okuma listenizi hazırlarken ufacık da olsa faydam dokunur. Kitapların görseline tıkladığınızda, kitap hakkındaki düşüncelerime ulaşabilirsiniz.


yeraltınotutopiadususKardesimin-Hikayesimomooouçurtma avcısıkabukadammadonnakızılyükaltın oğulsabahyılsahildehayaletsehirkorkuuuinsancıkalr


Bu sene sizde derin izler bırakan kitaplar hangileri? En sevdiğiniz kitapları benimle paylaşıp, liste oluşturmama yardım eder misiniz?

Bir de, 2017’de okuduğum kitaplara buradan ulaşabilirsiniz.

Görüşmek üzere. ❤